Už po čtvrté bude hala Lokomotivy v Karlových Varech hostit okresní futsalový přebor „Mezcal“. První zápas začíná v sobotu v 9 hodin ráno.


Jako první vyběhnou na palubovku borci z Fan Clubu Karlovy Vary a Novicu. Ostřílení mazáci z Fan Clubu se na futsalové scéně objevují po dvou letech a zatím se jim celkem daří. V prvních třech zápasech získali šest bodů a v pohodě se pohybují ve středu tabulky.

O hodinu později si to rozdá dvojice Atletico – Kovomat H+H. Atletico je zatím v tabulce třetí a zatím v soutěži neprohrálo, i když se muselo jednou o body dělit.

Hodinu před polednem pak bude „taneční parket“ patřit Bečovu a rezervě Sausforku Otovice.

V pravé poledne se divákům představí tým Rudé hvězdy, který by rád konečně bodoval. O body se pokusí obrat celek AC Žízeň.
Vrcholem kola pak bude souboj neporažených, jenž začíná ve 13 hodin. V něm se střetnou „doktoři“ z MASHe a borci AC Radon. Ani jeden z týmů neztratil ani bod. Na kontě vstřelených branek mají oba týmy shodně 27 branek a Radon je pouze horší v tom, že inkasoval o jediný gól navíc.


Program kola: MASH – AC Radon 13:00, Atletico – Kovomat H+H 10:00, Fan Club – Novik 9:00, AC Žízeň – Rudá hvězda 12:00, Bečov – Sausfork B 11:00. Vše SO hala Lokomotivy Karlovy Vary.