„Byl to další nervák a nápor na srdeční soustavu nejen fanoušků, ale i nás trenérů a vedení klubu,“ poznamenal na úvod manažer Roman Maleček.

Utkání bylo vyrovnané od první do poslední minuty. „Měl jsem hodně sevřené všechny svěrače, ale slovy klasika, za pár dní se už nikdo nebude ptát, kolik to bylo. Rozhodující jsou dva body,“ pokračoval Maleček. Karlovaračky dokázaly uspět pošesté v řadě. „Po této stránce je to dobré. Ale výkon nebyl dobrý. Na nás se už začíná trochu projevovat únava, jelikož máme velice úzký kádr,“ přiznává. 

Lokomotiva v posledních minutách zabrala a odvezla si dva body. „My jsme nakonec spokojeni. Nikdo se nám nezranil a to je také velice důležité. Do konce soutěže nás čekají dva zápasy a my je chceme vyhrát,“ vyhlíží Maleček nejbližší dny.

První utkání se hraje v sobotu, a to na palubovce VŠE Praha. „Je to soupeř, který díky svému majiteli bujně nakupuje. Už disponuje pětičlennou cizineckou legií. Naposledy získal dvě hráčky širšího kádru slovenské reprezentace. My jsme je sice už třikrát porazili, ale to nic neznamená,“ odhaduje Maleček.
Následovat bude duel s Valosunem Brno, který celou soutěž uzavře. „Naším cílem je celou soutěž vyhrát, i když ono je celkem jedno, na koho nakonec v play-off půjdeme. Boleslav, Hradec nebo Trutnov jsou týmy, které si udržují stabilní a dobrou výkonnost. Myslím si, že ve středu nás čeká velice zajímavé utkání,“ dodal Roman Maleček. Jeho slova potvrzuje i ta skutečnost, že Valosun a Lokomotiva mají shodně bodů.