V letošním roce hostuje za ligový Triatlet Karlovy Vary a ve třetím kole ve Staré Boleslavi potvrdil, že běhat rychle nezapomněl, 400 m za 48.64 sekundy a 200 m za 21.99 sekundy znamenaly vždy druhé místo a velké bodové zisky pro tým Triatletu.

Úspěšný byl i Vítek Fiala, který si vytvořil nový osobní rekord na 1500 m (4:15.67) a skončil desátý.

Tým žen a mužů (převážně složen ze žactva a dorostu) závodil ve třetím kole krajského mistrovství družstev v Nýřanech.

Hlavně ženy bojovaly ze všech sil a tým, který se opíral o zkušenou Markétu Petrikovičovou, podlehl o jediný bod Sokolu Plzeň!

Markéta vyhrála tři disciplíny, 100 m překážek(17.08), skok do dálky (476 cm) a disk (24.62 m). Body přidala i za druhé místo v kouli 8.47 m). V oštěpu byla první Romana Škrnová (32.90 m), která bude koncem týdne startovat na mistrovství České republiky juniorů a dorostenců v Olomouci. Vítězkou běhu na 100 m (13.15) je Adéla.

Nový osobní rekord – o plné 2 sekundy (!) – si vytvořila vítězka běhu na 400 m Viktorie Babyncová (61.96) a hned za ní doběhly další chebské „čtvrtkařky“ Linda Ubryová (62.58) a Kateřina Hynková (63.62). Nejlepší letošní čas vytvořily žákyně (Babyncová, Králová, Ubryová a Hejdová) ve štafetě na 4x 100 m – 52.37 sek.

Mezi muži byl první Jan Šebo na 400 m (53.73) a bodoval i šestým místem na 200 m (25.34).

Vítězem běhu na 110 m překážek byl Petr Pinc (19.36) a ještě šestý v trojskoku (10.88 m).

Václav Zýka zajistil Unionu body druhým místem na 400 m (54.03) a třetím na 200 m (24.59). Ženy jsou po třech kolech na druhém místě, muži pak figurují na čtvrté pozici, ale ještě je čeká čtvrté kolo ve Stříbře, které bude na programu v sobotu 24. srpna.