Ve čtvrtek 17. května se uskutečnil v areálu Astoria Golf Resort Cihelny u Karlových Varů golfový Turnaj mistrů, který byl již čtvrtým v pořadí a tradičně za pestré účasti českých významných sportovců, který taktéž tradičně pořádala agentura Müller production.

I letos se proháněla po greenech na Cihelnách sportovní špička v čele se skicrossařem Tomášem Krausem, skokany na lyžích Jakubem Jandou a Romanem Koudelkou. Barvy hokejové Energie pak tradičně hájili na golfovém turnaji Václav Skuhravý a Lukáš Mensator. Lyžaře pak zastupovali Martin Koukal či Milan Šperl. Na turnaji se však představili i hosté Jakub Kohák, Jaromír Bosák a další významné osobnosti.

V konkurenci šestatřiceti dvojic si pak zvítězili Ivana Rádlová a Radek Smejkal. Na druhém místě zakončili Turnaj mistrů Jakub Janda s Radkem Židkem. Na bronzovém stupínku pak skončili David Jiroutek s Romanem Koudelkou. Pod bednou pak zakončila turnaj dvojka Kohák, Čapek.

Konečné pořadí turnaje: 1. Rádlová, Smejkal, 2. Janda, Židek, 3. Jiroutek, Koudelka, 4. Čapek, Kohák, 5. Zoka, Černá, 6. Brouková, Ovsík, 7. Hlavsa, Hlavsová…11. Bank, Krýzl, 14, Skuhravý, Mensator, 15. Koukal, Šperl, 27. Bosák, Cabrnoch, 29. Kraus, Kryštof.