CSKA Karlovy Vary zpět na 1. místě

Karlovy Vary – Hokejbalisté CSKA prodloužili letošní sérii neporazitelnosti na hřištích soupeřů, když přehráli Třemošnou 3:1 a díky překvapivé domácí prohře KOVA Praha s Novým Strašecím se vrátili do čela tabulky.

19.10.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Dvěma body se ve svém prvním utkání za A tým blýskl dorostenec Šesták.

Domácí hráči zahájili utkání náporem, ale vážnější šanci si nevytvořili. Skóre tak otevřeli hosté, když po individuální akci přihrál Šesták před branku Janu Bauerovi, který prostřelil Jáska. Další gól viděli diváci až v přesilové hře hostů v závěru třetiny. Kapitán Varů Šlár našel přihrávkou volného Jakuba Friče, který dokázal z velkého úhlu překonat Jáska. Třetí branku hostů mohl přidat v úplném závěru třetiny Janda, který se z ničeho nic objevil sám před domácím brankářem, ale míček za jeho záda nedostal.

V úvodu druhé části se domácí snažili o vstřelení kontaktní branky, místo toho však z protiútoku sami inkasovali. Jakub Frič poslal přihrávku do prostoru Janu Bauerovi, který svůj nájezd zakončil precizním bekhendovým blafákem. Třemošná se branky přece jen dočkala, když střelu Dobrého dorazil za bezmocného Nováka Vetýška.

Karlovarští mohli své vedení navýšit v dvojnásobné početní výhodě, ale domácí nejprve při střele Jana Bauera zachránila horní tyč, a poté při dorážce Suchardy pravá tyč. Domácí si poté také zahráli několik početních výhod, včetně dvojnásobné, ale jistě chytajícího Nováka podpořeného obětavou hrou spoluhráčů nepřekonali.

Stejný obrázek přinesl i začátek závěrečné třetiny. Výroky rozhodčích kouskovaly hru a nebezpečnějším celkem bylo karlovarské CSKA. Zejména s chutí hrající Jan Bauer několikrát provětral domácí obranu, která mohla pouze děkovat výborně chytajícímu Jáskovi, že se nezměnilo skóre. A protože se až do konce utkání plnily pouze kolonky trestů, tak si hráči Varů připsali další plný bodový zisk ze soupeřova hřiště.

„Přečkali jsme úvodní tlak domácího týmu a v 6. minutě šli do vedení, které jsme mohli vzápětí i navýšit, ale šance jsme neproměnili. Za stavu 3:1 jsme v přesilovce 5 na 3 trefili dvakrát tyč a do závěru utkání spálili ještě několik vyložených šancí, ale díky skvělému výkonu brankáře Nováka, který již neinkasoval, nás nevyužité šance nakonec tolik nemrzely," shrnul průběh zápasu trenér CSKA Keprta.

Třemošná – CSKA KV 1:3
Branky: 19. Vetýška (Dobrý) – 6. Bauer Jan (Šesták), 14. Frič Jakub (Šlár), 18. Bauer Jan (Frič Jakub, Šesták). Třetiny: 0:2, 1:1, 0:0. Střely: 25:23. Diváků: 48. Vyloučení: 12:11. Využití: 0:1. Rozhodčí: Norek, Martis.
Třemošná: Jásek – Čech Jan, Čech Jar., Vodrážka, Podlipský – Dobrý, Chvojka, Vetýška, Holý, Stráský, Toman, Bohuňovský, Ježek, Procházka.
CSKA: Novák – Šlár, Divíšek, Průša, Reiser – Gutt, Jelínek, Frič Jan, Šesták, Bauer Jan, Frič Jakub, Klement, Sucharda, Janda.

Další utkání odehrají hráči Varů na domácím hřišti v Bohaticích, kde v neděli 21. října od 11 hodin přivítají Suchdol nad Lužnicí.

Pavel Divíšek

Autor: Redakce

19.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
Mezinárodní taneční soutěž Grand Prix v Chebu bude mít letos výročí 25 let.

Prestižní taneční soutěž slaví čtvrtstoletí

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Karlovy Vary – Svátek naturální kulturistiky a fitness? Ano, přesně tak. Fanoušci tohoto sportu si přišli během sobotního dne zcela jistě na své. Na programu totiž byl ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.

Předjíždějící motorkář skončil v nemocnici, auto je jen nabořené

Karlovy Vary - Řidič osobního automobilu srazil motorkáře, který ho předjížděl. Motorkář byl s těžkým poraněním páteře letecky transportován do nemocnice.

Dvě hromadné nehody způsobili řidiči náklaďáků

Karlovarsko – Dvě hromadné nehody, při nichž to naštěstí odnesly hlavně plechy automobilů a záchranáři pomáhali jen jednomu lehce zraněnému, se staly v pondělí. Obě měli na svědomí řidiči náklaďáků.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.