Obě družstva sboru z Dalovic, muži i ženy, vyhrála krajskou kvalifikaci na Mistrovství republiky v požárním sportu.

U mužů bylo prakticky rozhodnuto po první disciplíně, štafetě 4 x 100 m. Soupeři z kraje, sbory Chodov a Plesná, disciplínu nesplnili. Jejich pokusy byly diskvalifikovány, čímž už nemohli soupeřit o postup na mistrovství. Dále ale v dalších disciplínách závodili. Dalovičtí borci pak splnili další disciplíny, 100m s překážkami a požární útok, bez větších problémů, čímž své první místo potvrdili.

Ženy v kraji soupeřily pouze s dobrovolnicemi Plesné a po štafetě vedly. Další závod 100 m s překážkami byl u žen doprovázen řadou zranění u obou soupeřících družstev. Požárnice z Plesné, tak z toho důvodu nesplnily požadovaný počet šesti časů jednotlivců započítávaných do celkového součtu. Dalovickým pak už stačilo dokončit útok a postup na mistrovství byl jejich.

V soutěži jednotlivců se u mužů na třetím místě umístil Michal Farkaš, druhý post patřil Milanu Bobkovi a prvenství získal David Grůza, všichni jsou členi Sboru dobrovolných hasičů Dalovice.

Bronzovou příčku v kategorii žen získala Veronika Kramperová, stříbrný vavřín patří Heleně Solfronkové. Obě jsou členky Sboru dobrovolných hasičů Dalovice. Na prvním místě se umístila Klára Hrabinová z Plesné.