Závodníci absolvovali objemy0,75 km plavání, 20 km na kole a5 km běh. V kategorii dorostu s přehledem dominoval Dědek,kdyžsi v plavecké části kontroloval špici startovního pole a po cyklistické části závodu si suverénně doběhl pro celkové vítězství. V cíli se tak radoval nejen z prvního místa, ale i běžeckého času, kterýzvládnul v čase 16:45 vteřin.
Tento víkend se můžeme těšit na jeho start v Karlovarském City Triatlonu, kde se představí v dresu AC Start představí v kategoriijuniorů (poz. red. „postaršení“ dorostence na juniora pravidla povolují). Kde bude bojovat o titul mistra republiky.

Z karlovarského klubu AC Startu se na nymburském závodě také umístili:Trappová ve starších žačkách skončila na 9. místě. Klingorová na 7. místě v dorostenkách a Holecová na 8. místě v juniorkách. V kategorii mužů bojovali Klingora 70. místo, Blodek 17. místo a Kovalovský 29. místo. Kovalovský po absolvovaném dlouhém triatlonu z minulého týdne a týdenním odpočinku tak probudil tělo z regenerace sprint triatlonem.
„Nebyla to zrovna moje parketa, závod trval sotva hodinu. Ale skvěle jsem si zazávodil a nastartoval se do prvního tréninkového týdne,“ liboval si v cíli Jan Kovalovský.