Futsalová divize C je v plném produ a celky z Karlovarského kraje v této soutěži dominují.

Draci Karlovy Vary ještě nepoznali hořkost porážky, Herd Cheb sice už dvakrát prohrál, ale je to nejprodukttivnější tým v soutěži. Zatím se jeho hráči zapsali do listiny střelců sedmatřicetkrát.

Dalšími zástupci kraje v soutěži jsou hráči Sausforku Otovice a Františkových Lázní. Otovičtí borci v tomto kole nadělovali. Františkolázeňští futsalisté udolali střelce z Herdu Cheb a bod získali na půdě rezervy Indossu.

Sausfork Otovice - Pumidas Plzeň 12:1 (4:0). Tak to byla paráda. Sausfork Otovice hostil v hale karlovarské Lokomotivy plzeňský Pumidas a doslova ho zesměšnil. Michal Šiška se čtyřmi brankami, Míra Šourek se třemi zásahy a Vláďa Pancner byli největšími tahouny domácích borců. Další góly přidali Karel Fassel, Pavel Kadlec a Filip Němec. Za hosty korigoval Václav Kuna. Branky: Šiška Michal 4, Šourek Miroslav 3, Pancner Vladimír 2, Fassel Karel, Kadlec Pavel, Němec Filip - Kuna Václav.
Rozhodčí: Henych Karel, Novotný Josef. Diváci: 15.

Draci Karlovy Vary - Rabbit Plzeň 4:3 (2:2). Draci bojovali s Rabbitem Plzeň a bylo to utkání se vším všudy. Jinými slovy bojovalo se až do poslední minuty. Poločas 2:2 nasvědčoval, že jedna branka může rozhodnout. Za domácí se prosadil Karel Tichota, a to hned dvakrát. Další branky přidali Marián Geňo a Tomáš Klásek. V dresu hostí se trefil třikrát Václav Bazdička. Branky: Tichota Karel 2, Geňo Marián, Klásek Tomáš - Bezdička Václav 3. Rozhodčí: Novotný Josef, Henych Karel. ŽK: 0:2 (Staněk Kamil, Mastný Michal). Diváci: 5.

Draci Karlovy Vary - Pumidas Plzeň 6:2 (5:1). Druhé utkání sehráli Draci s Pumidasem a v tomto zápase se jim dařilo podstatně lépe. Tři branky vsítil Marián Geňo a po jedné brance v domácích barvách přidali Karel Tichota, Jarda Nerad a Filip Škarda. Za hosty se prosadili Vašek Kuna a Miloš Doležel. Branky: Geňo Marián 3, Nerad Jaroslav, Tichota Karel, Škarda Filip - Doležal Miloš, Kuna Václav. Rozhodčí: Henych Karel, Novotný Josef. Diváci: 5.

Sausfork Otovice - Rabbit Plzeň 9:4 (6:3). Poté co nasypali Otovičtí Pumidasu „dvanáctku“ tak nandali i Rabbitu. Tentokrát „devítku“. V domácích barvách se prosadili třikrát Karel Fassel, dvě branky přidali Pavel Kadlec a Michal Šiška. Po jedné pak Roman Kalán a Míra Šourek. Za hosty góly stříleli Michal Pátek, Vašek Bezdička a Kamil Staněk, který dostal i žlutou kartu. Branky: Fassel Karel 3, Kadlec Pavel 2, Šiška Michal 2, Kalán Roman, Šourek Miroslav - Pátek Michal 2, Bezdička Václav, Staněk Kamil. Rozhodčí: Novotný Josef, Henych Karel. ŽK: 0:1 (Staněk Kamil). Diváci: 15.