Odstartováno. Futsalová divize, skupina C má za sebou úspěšně nejen úvodní kolo. V uplynulém týdnu totiž některé týmy odehrály již tři utkání.
Do lítých divizních bojů se zapojily i čtyři týmy z Karlovarského kraje. Jako první se střetl v rámci derby chebský Herd s Františkovými Lázněmi. V tomto duelu nakonec slavil těsnou výhru Herd.


Pak už na program přišlo druhé derby. V tom se střetli karlovarští Draci s otovickým Sausforkem.

V tomto utkání pak těsně udolali Draci Otovice, když však během utkání promrhali čtyřbrankový náskok, ale nakonec přece jen slavili výhru 8:7.
Otovice zaspaly úvod utkání, ve kterém třikrát inkasovaly, a pak horko těžko i přes dobrou hru doháněly gólové manko.
Navíc se futsalistům Sausforku nedařilo v koncovce, proto si Draci vytvořili po první půli slibný náskok 5:1, když se střelecky třikrát prosadil Jaroslav Nerad, jednou Marek Papánek a Zdeněk Truhlář.

Za Sausfork byl úspěšný Radek Kaňok. I ve druhém dějství se prezentovaly Otovice kvalitní hrou. Tu pak dokázaly přetavit i v důležité branky. Třikrát se do branky Draků totiž trefil kapitán Michal Šiška a jednou Radek Kaňok, Karel Kalina a Libor Marek junior. Na víc už Otovicím nezbyl čas, a tak si Draci připsali na své konto vítězné tři body.

Otovice – Draci 7:8
Branky: Šiška 3, Kaňok, 2, Kalina, Marek mladší – Nerad 3, Staněk 2, Jankovský, Papánek, Truhlář. Poločas: 1:5. Rozhodčí: Novotný, Krejčí. ŽK: 1:2. Diváci: 15.
Sausfork Otovice: Shorný – Šourek, Eret, Kaňok, Šiška – Kalina, Fassel, Marek mladší.
Draci Karlovy Vary: Kolesnáč – Papánek, Jankovský, Nerad, Staněk, Truhlář. Trenér: Bohumil Perka.