Nezvykle brzy, už týden před koncem prázdnin se rozeběhla podzimní část české nohejbalové sezony a Karlovarští to rozjeli hned na dvou frontách. Kromě extraligového áčka, které jelo k prvnímu čtvrtfinálovému zápasu do Děčína (kde vyhrálo 3:5), byli všichni ostatní na kurtech v Doubí, kde pořádali Mistrovství České republiky v singlu žen a dorostenců.

Zatímco ženský šampionát se odehrával bez účasti děvčat z regionu (proč se nepřihlásily, ví jen Bůh!), byli na startovní čáře dorosteneckého turnaje hned tři Karlovaráci, bratři Medkové a Míra Kolařík. Velký úspěch v podobě medaile se od nich popravdě řečeno moc nečekal, ale na druhou stranu k němu nebylo zas tak daleko, jak to podle konečných výsledků vypadá.

Smůlu měl Kolařík, který už v kvalifikaci narazil na budoucího šampiona, prostějovského Klaudyho, do osmifinále šel s nevýhodným nalosováním a po další třísetové prohře s Valentou skončil na celkovém 9.–16. místě.

Osmifinále bylo konečnou i pro Matěje Medka, kterému postup ve dvou setech zatrhl později ´bramborový´ Zlatohlávek z Počerad.

Nejdále z Karlovaráků tak došel Kuba Medek, který ve čtvrtfinále podlehl Klaudymu a skončil na 5.–8. místě.

Konečné pořadí:
1. Jakub Klaudy (Prostějov), 2. Karel Hron (Žďár n/S), 3. Jan Golda (Prostějov), 4. Jaroslav Zlatohlávek (Počerady), 5.–8. Jakub Medek, Hlavička, Valenta, Jána.

Medailové pořadí žen:
1. Lucie Fischerová (Český Brod), 2. Veronika Malátová (Brno-Útěchov), 3. Věra Kulhánková (Čakovice), 4. Růžena Vrtišková (Solidarita).