„Bylo jasné, že soupeř bude výborně připraven. Bohužel se to projevilo v prvních dvou setech obou zápasů. Všichni hráči soupeře nás trápili podáním. Náš příjem byl na úrovni totální tragédie,“ zklamaně se vracel k nepovedenému víkendu karlovarský Vít Mašek. První utkání tak prohráli Varáci v tělocvičně na „pajdě“ rozdílem dvou setů. „Když už jsme si přihráli, tak jsme naráželi na kompaktní dvojblok soupeře. Poté jsme se trochu zvedli a dokázali se soupeřem srovnat krok,“ přidal k prvnímu duelu Mašek. Ani ve druhém klání se však karlovarským barvám nedařilo. „Obzvláště ve druhém utkání jsme sahali po bodu, ale bohužel v koncovce jsme se opět neprosadili. Druhým faktem je, že nás na zápas bylo připraveno pouze devět. Zranění a práce znemožnily některým hráčům naskočit. Do utkání vstoupil skvěle na podání kadet Filip Houda, který se nebál a podával výborně,“ chválil závěrem výkon volejbalového benjamínka Mašek. Záložní tým Karlovarska si tak drží v desetičlenném pelotonu průběžnou šestou příčku.

Výsledkový servis:

Karlovarsko B – Příbram B 1:3 (-9, -19, 21, -18). VK ČEZ Karlovarsko B: V. Mašek, Fišer, Fujda, J. Bican, Flekač, Stefanovič, Petrák (stř. F. Houda, Suvák).

Karlovarsko B – Příbram B 1:3 (-15, -19, 22, -24). VK ČEZ Karlovarsko B: V. Mašek, Fišer, Fujda, J. Bican, Flekač, Stefanovič, Petrák (stř. F. Houda, Suvák).