Jak si zpestřit sportovně nudné zimní víkendové podvečery? Tak na to našly recept hned čtyři týmy, a to Jiskra Březová, FC Dvory, Buldok a Zitas. Tato mužstva totiž soutěží během fotbalové výluky ve sportovním čtyřboji, a to fotbale, basketbale, volejbale a hokejbale.

Všechny turnaje se hrají jednou dvanáct minut, a to dvoukolově. Prvním turnajem byl ten fotbalový. Po zásluze ho vyhráli fotbalisté Jiskry Březová. Na druhém místě skončil další fotbalový tým FC Dvory. Bronz si vybojoval tým Zitasu a poslední místo obsadil Buldok.

O víkendu pak byl na programu pro změnu turnaj v basketbale. Ten výsostně vyšel hráčům Dvorů, kteří si na své konto připsali plný počet bodů, to jest osmnáct z šesti utkání– tím celé basketbalové klání vyhráli, a navíc se dostali do čela průběžného pořadí. Druhou příčku obsadili hráči Buldoku a druhý bronz si na své konto připsali hráči Zitasu. Po úvodním triumfu se pak museli spokojit pouze se čtvrtou příčkou fotbalisté Jiskry Březová.

Po týdenním volnu čeká tyto týmy třetí turnaj, a to ten volejbalový, který se odehraje v sobotu 13. února od 14.00 hodin v hale drahovické Slavie.