A opět se bude na co těšit. Bojovat se totiž bude především o třetí příčku, na kterou jsou tři adepti. Dále se bude čekat, jestli lídr tabulky z Hroznětína udrží svou neporazitelnost a základní část odehraje bez ztráty bodu. Bojovat se bude i o korunku střelců soutěže, což přidá závěrečnému kolu na atraktivitě. Vše odstartuje v 15 hodin, kdy se proti sobě postaví karlovarská Dvorana a sokolovské Atletico.

Dvorana už má jistou druhou příčku, zatímco tým ze Sokolova má na dohled třetí příčku, když vyhraje, bude muset čekat na výsledky svých konkurentů. V 16 hodin se proti sobě postaví v souboji tabulkových sousedů Rudá hvězda a Ajax Kolová, když týmy od sebe dělí pouhé dva body. V 17 hodin bude na programu duel ostrovské Kozlovny s Dalovicemi a opět se ponese v duchu tabulkových sousedů.

V 18 hodin bude bojovat o třetí místo bečovský Slavoj, který se střetne s hornoslavkovským Zeroes. To nejlepší nakonec. Vše pak uzavře v 19 hodin futsalová bitva prvního Hroznětína a poslední Žízně, když Hroznětín má na dosah desátou výhru.

Filip Rejlek, kapitán VK ČEZ Karlovarsko.
První krok s rezervou. Vítězná série pokračuje