Druhou pak museli překvapivě skousnout v rámci UNIQA extraligy ve sportovní hale v Příbrami, kde nestačili na tamní Kocoury, kterým podlehli v tie-breaku 2:3.

„Proti Zakse jsme sice prohráli 0:3, ale paradoxně jsme předvedli výkon s menším počtem chyb než proti Příbrami,“ ohlédlo se za dvěma prohrami libero Karlovarska Daniel Pfeffer.

Právě prohra na palubovce v Příbrami byla pro tým ze západu Čech první v letošním extraligovém ročníku. „Udělali jsme mnoho chyb a to byl hlavní důvod, proč jsme se utkáním tak protrápili,“ smutně poznamenal k premiérové prohře svého týmu v novém extraligovém ročníku Pfeffer. V sobotu 1. prosince vstoupí do posledního měsíce roku 2018 Karlovarsko v hale míčových sportů od 18.00 hodin duelem s ostravským VK a opět to nebude žádná lehká práce, jelikož Ostraváci vyhráli dvě poslední utkání a ani do lázní nedorazí s poraženeckou náladou, i když budou tvrdit proti vedoucímu týmu extraligy roli outsidera.

„Náš volejbal je založený na dobré obraně a minimu chyb a to jsme v pondělí rozhodně nepředvedli, proto musíme proti Ostravě značně zlepšit mezihru a také činnosti jednotlivce, které jsou sice méně vidět, ale jsou nejdůležitější,“ burcuje před sobotním zápasem karlovarskou kabinu Pfeffer a k tomu rázem přidal: „Teď je na nás, abychom přerušili vítěznou dvousérii Ostravy.“

Spoléhat opět bude Karlovarsko i na hlasivky svých fanoušků, kteří patří k nejlepším v extralize. „Co se týče našich fanoušků, tak to je kapitola sama o sobě. Díky jejich podpoře jsme už otočili spoustu setů v náš prospěch. Je to síla, na kterou se můžeme spolehnout každý domácí zápas,“ narážel závěrem karlovarský ´Pepe´ na volejbalový doping v domácích zápasech Karlovarska.