Svěřenci karlovarského trenéra Petra Pánka se o víkendu vydali v rámci 21. kola na palubovku brněnského Hattricku, kde byly v sázce veledůležité body. Varský výběr navíc v Brně tvrdil roli favorita.

Marně. Od úvodních minut totiž Brňáci gólově režírovali zajímavý duel. V 11. minutě otevřel skóre domácí Jakub Marek, na což ještě tým z lázní dokázal v téže minutě brankově odpovědět, když se do statistik zapsal úspěšný střelec Petr Novotný.

Závěr první třetiny však ovládli domácí borci, kteří dvakrát skórovali. Navíc ve druhé třetině se i přes velké šance Karlových Varů měnilo skóre pouze ve prospěch Hattricku, který si do závěrečné třetiny přenesl čtyřbrankový náskok. Na začátku závěrečné třetiny přidali hráči Brna další dvě branky, a i přesto, že se Karlovaráci brankově probudili, výhru si již nenechali vzít. „Formu jsme bohužel nechali někde na dálnici D1. Nekompletní sestava, výborně připravený soupeř v čele s brankářem Kejíkem, kterému jsme dvě třetiny nemohli dát gól kvůli naší špatné koncovce. Gratuluji soupeři k výhře, my se poučíme a příští zápas vyhrajeme,“ zklamaně se ohlédl za porážkou, která hurricany poslala na průběžnou sedmou příčku, trenér Petr Pánek.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – FB Hurrican Karlovy Vary 9:4 (3:1, 2:0, 4:3). Branky: 11. Jakub Marek, 16. Jan Grábl, 17. Tomáš Brom, 23. David Mati, 26. Matěj Hronek, 43. Jakub Marek, 47. Matěj Hronek, 53. Jonáš Kůra, 56. Jonáš Kůra – 11. Petr Novotný, 52. Jakub Černý, 57. Jakub Černý, 60. Marek Mandler. Rozhodčí: Kačer – Vašíček. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Diváci: 57.

Trenér FC Slavia Karlovy Vary U19 Marián Geňo.