Domácí premiéra čeká hráče SKST Chodov, kteří budou hostit ve druhém kole extraligy stolního tenisu v chodovské hale u fotbalového stadionu v pátek 8. září od 18.00 hodin celek Ostravy.

Odvracet konec sezony budou nohejbalisté karlovarského Liaporu, kterým se v sobotu 9. září postaví od 14.00 hodin v areálu v Doubí Žatec, který vede ve čtvrtfinálové sérii, která se hraje na dvě vítězná utkání 1:0.

Slavnostní vyhlášení Ceny Dr. Václava Jíry.
Götzl, Holý a Polívka obdrželi plaketu Dr. Václava Jíry

Milovníci triatlonu si pak přijdou také na své. Karlovy Vary totiž pohltí po tři dny CITY TRIATHLON. Ten vše odstartuje v pátek 8. září na Rolavě, kde bude k vidění Český pohár žactva, a to od 12.30 hodin. V sobotu 9. září načne bohatý program od 9.30 hodin na Rolavě GEIS Babyduathlon, následně přijde na pořad ve 13.30 hodin MČR dorostu a juniorů, ženy – akademičky a AGE GROUPS. V 17.00 hodin pak přijdou na pořad akademici a AGE GROUPS, paratriatlon, štafety. V neděli 10. září se Vary převléknou do světového hávu, v 10.00 hodin totiž čeká závod světového poháru ženy, v 15.00 hodin pak muže.

CITY TRIATHLON 2022, III. část: Český pohár, Age Groups.
Karlovy Vary se navléknou do triatlonového hávu. Dorazí světová esa

V neděli 10. září čeká domácí premiéra a první utkání nového ročníku Livesport superligy mužů ve florbale hráče FB Hurrican Karlovy Vary, kterým se postaví od 17.00 hodin v hale míčových sportů Ostrava.

Domácí premiéru si odbudou v neděli také házenkářky Kynžvartu, které se nově představí ve sportovní hale v Chebu, kde odehrají zápasy MOL ligy žen, když se jim v 17.30 hodin postaví do cesty úřadující mistr ligového soutěže DAC Dunajská Streda.