V prvním duelu v Plzni nezvládli Karlovarští druhou třetinu ve které se třikrát prosadili domácí borci. Ve 33. minutě po kombinaci Laboderce a Šnajdra korigoval prvně jmenovaný na konečných 3:2 pro Plzeň.

V duelu s Mostem dlouho branka nepadla. Diváci museli čekat až do třetí třetiny, ale pak se s góly roztrhl pytel. Postupně se prosadili Mazanec, Lopata, Laboderec, Matějka a výčet branek Karlovarských uzavřel Šnajdr. Hurrican Karlovy Vary tak získal další dva body za vítězství 5:2. Celkově jich má šest a je devátý.

FBC Plzeň - Hurrican Karlovy Vary 3:2. Třetiny: 0:1, 3:0, 0:1. Branky a nahrávky: 23. Eichler (Juricka), 24. Houdek (Eichler), 27. Eichler (Juricka) – 6. Marek Rybka (Matějka), 33. Laboderec (Šnajdr). Vyloučení: 7:7. Využití: 0:0. Střely: 29:27.

Hurrican K. Vary - Most 5:2. Třetiny: 0:0, 0:0, 5:2. Branky a nahrávky: 31. Mazanec (Matějka), 35. Lopata, 44. Laboderec, 45. Matějka (Šnajdr), 45. Šnajdr (Šuchman). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Střely: 23:16.