Přípravka se o víkendu vydala směrem Ostrov, kde se představily hned dva týmy varského klubu, Black a White. I když každý tým odehrál svá utkání s jinými soupeři, úspěšnější byli hráči v dresu White. „Ze čtyř zápasů vyhrál výběr Black sice pouze jediný, ale jeho výsledky nejsou tak podstatné a jsme rádi, že jsme mohli vyzkoušet nové hráče a konečně i gólmany. Musíme však zlepšit hlavně kvalitu a efektivitu v zakončování, i přesto však patří hráčům velké díky za bojovnost,“ ohlédl se za vystoupením trenér Petr Švec.

Black: Riedlová – Vavák, Hrdlička, Chorvat, Toufar, Heřman, Kolínek, Rohm, Čížek, Česák, Voves.

Naopak velkou radost měl Šnajdr z vystoupení áčkového White týmu. Ten postupně prověřily Chodov, Toužim či Cheb. „Tentokrát jsme konečně vyhráli svůj koš, když jsme v kvalitním zápase s Chodovem sahali po vítězství, ale nakonec to byla remíza 3:3. Porazit Toužim byla tak povinnost a super výkon předvedli kluci proti Chebu, který porazili 3:1. Byl to prima turnaj, který nám ukázal, co dále zlepšovat,“ bilancoval výkony White výběru Švec.

White: Haláček – Kolařík, Tvrdek, Lehocký, Kardoš, Rolenc, Potužák, Rada, Veselý, Vrbas, Hlaváček, Surovec.

O víkendu se dařilo i hráčům KV Akademie, kteří odehráli další ligový turnaj mladších žáků. V prvním utkání prohráli se Sokolovem 1:2, ve druhém pak pokořili jednoznačně 10:1 Sokolov B. Poté museli skousnout prohru s Ostrovem 1:4 a vše zakončili v derby s Hurrican Black, které vyhráli 3:1. „Děkuji hráčům za předvedenou hru, rodičům a pořadatelům za pěknou atmosféru,“ vzkazoval dodatečně kouč KV Akademie Radek Hloušek.

KV Akademie: Hloušek – Holeček, Kakrda, Vilím, Němec, Peroutka, Owczarzy, Kuna, Rohm, Volek, Matějka, Hudík.