Karlovarský výběr si tak vystřihl jednu velkou premiéru. „Mladší žákyně se poprvé zúčastnily ligového utkání jako open družstvo. Jejich jedinou jinou možností, jak si zahrát, je hrát v chlapeckých družstvech,“ připomněl druhý kouč Radek Hloušek. Krajský výběr tak odehrál čtyři kvalitní utkání, ve kterých dosáhl na dvě remízy a dvě porážky.

„Děvčata podala velmi dobrý výkon. Hráčky, které byly o hlavu menší než soupeřky, ukázaly, že umí bojovat jako lvice. Nebály se postavit ani týmům, které jsou zvyklé hrát ligovou soutěž,“ pochvaloval si Grundler.

„Každým utkáním předváděly lepší a lepší hru jak z pohledu hráčského, tak týmového. Mohu říct, že většina hráčů by mohla mladým slečnám závidět jejich chuť bojovat, nevzdávat se a dotáhnout utkání do zdárného konce,“ přidával hodnocení Hloušek.

VýsledkyKV kraj – Sport Club Klatovy 2:8, KV kraj – FBC Rokycany 3:3, KV Kraj – FBŠ Slavia Plzeň 2:6. KV kraj – FBŠ Slavia Plzeň red 4:4.
KV kraj: Andrea Zimmermannová (Chodov), Aneta Bravencová (Sokolov), Eva Aufrichtig (K. Vary), Tereza Hloušková (K. Vary), Terezie Kruzsellaková (Sokolov), Veronika Vakešová (Chodov). Trenéři: Lukáš Grundler, Radek Hloušek (oba K. Vary).