Závodu s magickou atmosférou se zúčastnilo letos úctyhodných 194 běžců. Nejmladšímu sportovci přitom nebyly ještě ani dva roky.

„Po velkém úspěchu jsme uspořádali běh v Bečově již potřetí. Trať prochází historickým centrem města. Hlavní závod měřil 4900 metrů. Odehrál se nejen v podzámčí, ale běželo se až do nádherné botanické zahrady,“poukazovala pořadatelka závodu a hlavní trenérka oddílu SC Start Karlovy Vary Michaela Bačová.

Závodu s magickou atmosférou se zúčastnilo letos úctyhodných 194 běžců.Zdroj: Foto: SC Start Karlovy Vary

Ta si také velmi pochvaluje právě spolupráci s městem Bečov nad Teplou či tamní botanickou zahradou a kastelánem hradu a zámku. „Bez nich by se závod určitě neuskutečnil, a tak bych jim tímto chtěla poděkovat,“ vzkazuje dodatečné poděkování.

A neztratili se ani běžci v trikotu karlovarského SC Start. „Je pravda, že jsme se snažili trénovat hodně i přes léto, a bylo to znát,“ narážela závěrem Bačová na medaile v podání atletů SC Start Karlovy Vary.

Výsledky klubu, SC Start Karlovy Vary

1. místo: Daniel Báťa (650 m), 2. místo: Pavlína Pilousová (650 m), 2. místo: Tobias Košina (1300 m), 3. místo: Jana Závodná (900 m), 3. místo: Jan Kolovrátek (450 m); 2. místo: Nela Zítková (200 m), 3. místo: Viktorie Navrátilová (100 m), 2. místo: Štěpán Hykš (100 m).