Smůla. Tak ta se řádně lepí v poslední době na ruce basketbalistek karlovarské Lokomotivy. Už tak značně oslabený tým, kterému dělá velké problémy velká marodka, tak dostává v ligové soutěži pořádně zabrat. Lokomotiva totiž v jedenáctém kole Excelsior ženské basketbalové ligy opět na body nedosáhla.

Po ligových porážkách s VŠ Praha a USK Praha a pohárové prohře na palubovce Trutnova vyšla bodově naprázdno i v utkání s mladoboleslavskou Slovankou. Tam podlehla tamnímu výběru třináctibodovým rozdílem 70:83.

Již v první čtvrtině si basketbalistky Mladé Boleslavi vytvořily solidní náskok, který se na konci čtvrtky zastavil na osmi bodech, 15:23.

O poznání horší pak byla z hlediska karlovarského družstva druhá čtvrtina, po které si Slovanka vybudovala již třiadvacetibodový náskok.

Po obrátce stran sice ukrojily Karlovaračky z náskoku domácího družstva tři body, ale v závěrečné čtvrtině Slovanka nepřipustila žádné překvapení a duel dotáhla do vítězného konce.

Mladoboleslavské hráčky tak zůstaly v tabulce v těsném závěsu za medailovým pořadím. Naopak Lokomotivě i nadále patří průběžná devátá příčka.