Další kolo krajského přeboru futsalistů je již minulostí. Favorité ani jednou nezklamali. Hala Lokomotivy viděla přestřelku mezi FutFetem a Rádem.


FC Tenis Dolní Rychnov – Flamengo Březová 5:13 (2:5).
Čtyři branky Tomáše Bílého a jedna Romana Nedbala. To bylo na borce Flamenga Březová málo. Dolní Rychnov se snažil bojovat statečně, ale nakonec neměl šanci na úspěch. Nejvíce se v barvách hostí prosadili Petr Peterka, Daniel Sys a Jakub Chmelenský. Ti postupně nastříleli čtyři, tři a dvě branky. Další přesné zásahy přidali Martin Koco, Filip Kostroun, Honza Machálek a David Peterka.


HRB Král. Poříčí – Draci Karlovy Vary B 8:3 (4:1).
Osm branek lídra soutěže sestřelilo rezervu karlovarských Draků. Tomáš Bereczký, Marek Kratochvíl a Honza Vůjtěch se prosadili dvakrát. Další branky přidali Jirka Prchal a Jirka Šellong. Za hosty se do listiny střelců zapsali Michal Jung, Marek Nykodým a Zdenda Truhlář.


Titanic Chodov – FC Jenišov 8:3 (4:2).

Titanic Chodov v hale Lokomotivy hostil FC Jenišov. Chodovský tým byl od prvních minut aktivnější a důraznější. Tři dvoubrankoví střelci Michal Klemera a Pepíci Kopecký a Švéda určovali, podle jakých not se hraje. Další dva góly Titanicu přidali Dušek a Galla. Za Jenišov se trefili Gubetina a Rákosník. Za zmínku stojí ještě vyloučení Vaška Belbla.


FutFet Karlovy Vary – ASK N.O. Rád 8:8 (4:2).
Náskok 4:0 ještě nic neznamená. O tom se přesvědčili futsalisté FutFetu v souboji s Rádem. Ve dvacáté minutě to ještě vypadalo jako jasná záležitost. Pak ale začal úřadovat Richard Žiga. Ten ve střeleckém minisouboji přemohl pěti brankami čtyřgólového Standu Štípka. Po nepovedeném začátku tak byli hráči Rádu rádi za jeden bodík, který v hale Lokomotivy dokázali vyválčit.