V duchu střeleckých hodů se neslo sedmnácté kolo krajského futsalového přeboru. A to zejména pod taktovkou kanonýra Jiřího Ostena v dresu karlovarského Fut Fetu. Důvod? Na jeho střelecký apetit totiž nebude karlovarská Olympie v dobrém vzpomínat. Ten jim totiž nasázel šest branek a tím tak napomohl svému týmu k třináctibrankové výhře. Pět branek a jako bonus čisté konto si připsali na své konto futsalisté Královského Poříčí, když v poklidném tempu porazili rezervu karlovarských Draků. Další střelecké hody si pak brankově užila karlovarská Slavia, která dvanácti góly zdolala Denas. Hattrickem se v tomto duelu blýskli hned dva hráči Slavie Ondřej Kothera a Lukáš Zbořil.

Výsledkový servis:

Draci Karlovy Vary B – HRB Královské Poříčí 0:5 (0:4). Dvakrát se střelecky prezentoval poříčský Tomáš Bereczký a na stejné vlně se vezl i jeho spoluhráč Tomáš Provazník. O pátý úspěch HRB se pak postaral Jiří Šellong. ŽK: 2:2.
Fut Fet Karlovy Vary – Olympia Karlovy Vary 13:2 (4:0). Galakoncert Fut Fetu režíroval autor šesti gólů Jiří Osten. Další tři branky pak přidal Stanislav Štípek a dvakrát se radovali ze vstřelené branky i jeho spoluhráči Jiří Lehečka a Petr Šott. Za Olympii byl dvakrát střelecky úspěšný Leoš Dvořák. ŽK: 1:1.
Slavia Karlovy Vary – MFK Denas 12:2 (6:0). Tři branky vítěze si na své střelecké konto připsali Ondřej Kothera a Lukáš Zbořil. Dvakrát pak byli úspěšní i jejich spoluhráči Petr Diviš, Lukáš Hrudkaj a Zdeněk Šimek. Za Denas poté skórovali Tomáš Bílý a Miroslav Jonáš. ČK: 0:1.

Další výsledek: FK Novik – Titanic Chodov 0:5 (kontumace).