Po osmi odehraných kolech vévodí tabulce s přehledem HRB Královské Poříčí, který se netají divizními ambicemi, a na čele tabulky tak má před karlovarskou Slavií a březovským Flamengem již devítibodový náskok.

Do konečného pořadí však ještě může promluvit na čtvrtém místě přezimující chodovský Titanik či pátý ASK N.O. Rád. Naopak na druhém konci tabulky se překvapivě drží s pouhým tříbodovým ziskem rezerva divizních karlovarských Draků. O něco lépe, s pěti body, je na tom osmý karlovarský FutFet.
V úterý rozehrály desáté pokračování krajského přeboru v rámci sokolovského derby Tenis Dolní Rychnov s Titanikem Chodov. Přebor pak bude pokračovat ve čtvrtek 5. ledna v hale Gymnázia Sokolov, kde se střetnou od 19.45 hodin, taktéž v sokolovském derby, Flamengo Březová a vedoucí celek tabulky HRB Královské Poříčí.

V pátek 6. ledna pak zakončí desáté pokračování soutěže dva zápasy. Oba se odehrají ve sportovní hale basketbalové Lokomotivy v Karlových Varech.
Od 18.00 hodin se tam představí v rámci derby karlovarská Slavie, které bude soupeřem rezerva karlovarských Draků. Od 20.00 hodin pak vyběhnou na palubovku hráči Jenišova, kteří budou bojovat o mistrovské body s týmem ASK N.O. Rád.