V 9. kole se mu to povedlo , na palubovce basketbalové Lokomotivy udolal po dramatickém závěru vojáky z karlovarského M.A.S.He 5:4.

Do utkání aktivněji vstoupili futsalisté Jenišova, i přesto se ujali vedení hned z první akce „Mešáci“. Ve 3. minutě se po spolupráci s Farkašem zapsal do střelecké listiny Stolín. Pak začali hráči Jenišova dobývat branku hostů. Nejdříve orazítkoval tyč branky M.A.S.He Nerad a hned nato poslal svou vizitku těsně vedle karlovarské svatyně kapitán Jenišova Daniel Sedláček.

Nováček si sice vytvořil mírný tlak, ale branka vojáků pro něj byla zakletá. Kletbu nezlomili svými střeleckými pokusy ani Fáber či Václav Sedláček nebo dobře hrající Nerad. Brankově uhodilo až ve 20. minutě. Opět na druhé straně. To M.A.S.H. rozehrál pohlednou kombinaci, kterou brankově zúročil Nyč.

Do konce prvního poločasu se hráči Jenišova kýžené branky přece jen dočkali. Ve 23. minutě se střelecký pokus Fábera odrazil k Václavu Sedláčkovi, který dotlačil míč za brankovou čáru.

Po obrátce stran se dočkal Jenišov i zaslouženého vyrovnání. Ve 27. minutě se zmocnil na své polovině míče Nerad, prošel přes tři hráče a z ostrého úhlu nekompromisně zavěsil. Vstřelená branka nováčka řádně nabudila a na branku M.A.S.He se valil jeden útok za druhým.

S tím přišly i další góly. Ve 30. minutě se po souhře s Gubetinou podruhé v utkání střelecky prosadil Václav Sedláček. Nejhezčí akce pak byla k vidění o dvě minutky později. Ve 32. minutě vybojoval na své polovině balon Rákosník, který mazácky obešel vše, co mu stálo v cestě, a své excelentní sólo zakončil úspěšnou trefou. Jenišovu tak zařídil dvoubrankové vedení.

Jenže ve 34. minutě vrátil vojáky zpět do utkání přesnou ranou Stolín, který ve 38. minutě dokonce vyrovnal. Pověstný futsalový chleba se tak lámal v dramatickém závěru, kdy se hra přelévala ze strany na stranu s šancemi na obou stranách. Ve 48. minutě zavzpomínal na své střelecké časy jenišovský Michal Záhorec, který zajistil Jenišovu premiérové vítězství.

M.A.S.H. – Jenišov 4:5

Branky: 3., 34. a 38. Stolín, 20. Nyč – 23. a 30. V. Sedláček, 27. Nerad, 32. Rákosník, 48. Záhorec. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Svatík, Vošmik. Bez karet. Diváci: 50.

FC Jenišov: Hromádka – Rákosník, Gubetina, Čáp, Záhorec – Fáber, V. Sedláček, D. Sedláček, Nerad.

M.A.S.H.: Hornák – Nyč, Frühauf, Kukučka, Farkaš, Lukáš, Stolín, Belbl.