Sausfork – Jerigo 5:6

Skóre utkání sice otevřeli ve 4. minutě hráči Otovic, když se střelecky prosadil po souhře s Vondráčkem Šourek, ale pak už tvrdili futsalovou muziku pouze Plzeňáci. Ve 13. minutě srovnal ukazatel skóre Pekník. O tři minutky později přidal druhý gól hostů Koc a v 17. minutě se prosadil plzeňský Hoffman, který si na své konto v 19. minutě připsal i čtvrtý zářez hostů. Poločasový stav poté stanovil ve 23. minutě Nádrazský. Po změně stran vsadily Otovice na jednu kartu, a to se jim vyplácelo. Ve 27. minutě vrátil zpět do hry Sausfork přesnou ranou Fassel. Na dvoubrankový rozdíl poté snížil ve 36. minutě Kaňok. Pak si světlou chvilku vybrali opět hosté, když ve 37. minutě ´dokonal svůj hattrick Hoffman. Otovičtí však nesložili zbraně a bojovali. Ve 41. minutě se podruhé zapsal do střelecké listiny Fassel a ve 44. minutě upravil na rozdíl jediné branky Kalán. V závěru duelu pak Otovice odvolaly brankáře, ale kýžené vyrovnávací branky se již nedočkaly.

Branky: 37. a 41. Fassel, 4. Šourek, 36. Kaňok, 44. Kalán – 17. , 19. a 37. Hoffman, 13. Pekník, 16. Koc, 23. Nádrazský. Poločas: 1:5. Rozhodčí: Novotný, Henych. ŽK: 0:3. Diváci: 40. Sausfork: Shorný – Šiška, Fassel, Kaňok, Kalán – Kadlec, Šourek, Eret, Vondráček.

Sausfork – 1. FC Čespo 4:5

Do druhého utkání vstoupili futsalisté Otovic rozpačitě, než se řádně rozkoukali prohrávali, když se ve čtyřicáté vteřině střelecky zaskvěl plzeňský Egermaier.

V 10. minutě však bylo vyrovnáno, postaral se o to kapitán Otovic Michal Šiška. Ve 12. minutě pak poslal Sausfork do vedení hlavou Vondráček a ve 23. minutě zvýšil vedení nováčka na dvě branky přesnou ranou Eret.

Ještě v téže minutě se však střelecky prosadil v plzeňském dresu Špörl, který tak stanovil poločasový stav.

Po změně stran srovnal ve 33. minutě Porada a o deset minut později strhl vedení na stranu Čespa svým druhým gólem v zápase Egermaier.

Tentýž hráč si brankovou radost zopakoval i ve 45. minutě. Pět minut před koncem duelu se střelecky prosadil ještě otovický Šourek. Poté sahaly Otovice po bodovém zisku, když měly výhodu desetimetrového kopu, který ale Kaňok uklidil nad plzeňskou branku. Otovice tak i ve druhém víkendovém utkání vyšly bodově naprázdno.

Branky: 10. Šiška, 12. Vondráček, 23. Eret, 45. Šourek – 1. , 44. a 45. Egermaier, 23. Špörl, 33. Porada. Poločas: 3:2. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Sausfork: Šidlo – Šiška, Fassel, Kadlec, Kalán – Kaňok, Vondráček, Šourek, Eret. (sei)