„Za začátku se mi v soutěži moc střelecky nedařilo, i když jsem měl dostatek šancí, vůbec mi to tam nepadalo,“ smutnil hned na začátek Michal Geier.

Karlovarský snajpr si však vše vynahrazuje v závěru základní části. „Je pravda, že jsem to konečně zlomil, a že mi to tam začalo lepit,“ s úsměvem dodal Geier. Hráč s číslem 74 na zádech si připsal v posledních třech utkáních jedenáct branek, a v kanadském bodování se vyšplhal na druhé místo, za svého klubového kolegu Jiřího Bergera. „S Jirkou si hodně rozumíme a na ledě si umíme vyhovět,“ míní Geier.

Naposledy nasázel čtyři góly pražské Spartě. „Ten první jsem dal právě po spolupráci s Bergerem, do prázdné branky. Pak už jsem posílal puky kolem hlavy sparťanského brankáře Vápenky. Buď by ho to trefilo do helmy, nebo by byl gól,“ culil se karlovarský útočník. I on tak přispěl k senzační výhře 7:1 svého týmu. „Bylo to super,“ hodnotil jednoznačné vítězství nad věčným rivalem z Prahy.

V závěru základní části mají Karlovaráci před sebou ještě dvě ligová utkání. To první odehrají v sobotu proti Kolínu, to druhé pak proti Budějovicím. „Obě utkání bychom chtěli vyhrát. Máme daný cíl, že bychom rádi překonali stogólovou hranici vstřelených branek,“ vysvětloval Geier. I on by rád přispěl k výhrám gólovým kořením. „Určitě bych se opět rád zapsal do střelecké listiny. Navíc pokud bych vstřelil v jednom utkání doublehattrick, tak by ho za mě zaplatil do týmové kasy právě kapitán Jiří Berger, a to se určitě neodmítá. Proti Spartě se mi to nepovedlo, ale věřím, že o víkendu to prolomím,“ uzavřel Michal Geier.