Úřadující mistr extraligy totiž rozehraje v sobotu 15. prosince volejbalový anglický týden. Doslova. Vše odstartuje soubojem se sedmým týmem extraligové tabulky, pražskými Lvy. Pražanům se v novém ročníku příliš nedaří, i přesto zamíří do lázeňského města s jasným cílem, zvítězit.

Jenže na stejné vlně se ponese i Karlovarsko, pro které to prakticky bude generálka před středečním vystoupením v Lize mistrů, ve kterém Karlovy Vary budou poprvé v historii hostit nejprestižnější volejbalovou soutěž.

Právě výhra by svěřencům trenéra Jiřího Nováka bezesporu před zápasem roku hodně pomohla.

Vše se však rozhodne až na palubovce, na kterou vyběhne karlovarský výběr společně s pražskými Lvy v tradičním čase, a to v 18.00 hodin.

Po středečním vystoupení v Lize mistrů pak zakončí anglický týden Karlovarsko v sobotu 22. prosince na jihu Čech, přesněji v Českých Budějovicích, kde se střetne od 18.00 hodin s lídrem extraligové tabulky Jihostrojem.

LIGA MISTRŮ

Úřadující mistr UNIQA volejbalové extraligy mužů VK ČEZ Karlovarsko, který si užívá premiérovou účast mezi volejbalovými giganty v Lize mistrů, spustil online prodej vstupenek na www.ticketportal.cz. Tam mohou zájemci zakoupit vstupenky na domácí vystoupení Karlovarska v prestižní CEV Champions League. Všechna utkání odehrají volejbalisté z města minerálních pramenů v hokejové Realistic Areně. První utkání je čeká ve středu 19. prosince od 18.00 hodin, kdy se postaví italskému gigantu Cucine Lube Civitanova. Vstupenky však budou k dostání i v předprodeji a i v den každého utkání. Podrobné informace najdou zájemci na klubových stránkách www.vk-karlovarsko.cz.