HBC Nové Strašecí – HBC CSKA Karlovy Vary 3:4 sn
Začátek utkání ovlivnil kluzký povrch hrací plochy, který dělal problémy oběma týmům, přinášel chyby a nečekané šance. Brankáři však byli pozorní a dlouho drželi bezbrankový stav.

První branku viděli diváci až ve 12. minutě, kdy v signalizované výhodě otevřel skóre karlovarský Soukup. Domácím však skvěle vyšel vstup do druhé třetiny, když během 44 vteřin otočili skóre.

Nejprve si brankář Bauer smolně srazil do branky Bradovo nahození a hned vzápětí usměrnil míček do vlastní branky Kantner. Nové Strašecí se tak velmi snadno dostalo do vedení a bylo ho najednou plné hřiště.

Vyrovnání měl na hokejce Jan Frič, ale jeho střelu zastavila tyč. Branková konstrukce pomohla o chvíli později i brankáři Varů. CSKA se v závěru třetiny dočkalo vyrovnání, a to díky rychle využité početní výhodě.

Soukup v ní našel u tyčky volného Průšu, který z bezprostřední blízkosti překonal Dvořáka. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu. Nové Strašecí se však hned v úvodu závěrečné třetiny znovu ujalo vedení.

Wittmayer tvrdě vypálil od modré čáry a brankář Bauer přes clonící hráče střelu vůbec neviděl. Karlovarští poté čelili přesilové hře domácích, kterou dokázali úspěšně ubránit. Potom si přesilovku zahrálo i CSKA a přetavilo ji ve vyrovnání.

Po ose Průša – Jan Frič doputoval míček až k Soukupovi, který svou druhou brankou v utkání srovnal skóre. O vítězi utkání tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch uspěl pouze karlovarský Průša a CSKA se tak mohlo radovat z bonusového bodu.

Branky: 17. Brada (Soukup), 17. Wittmayer (Čadek, Kmeť), 33. Wittmayer (Knobloch, Čadek) – 12. Soukup (Formánek, Lukesle), 28. Průša (Soukup, Lukesle), 41. Soukup (Frič Jan, Průša), rozhodující nájezd Průša. Třetiny: 0:1, 2:1, 1:1. Střely: 45:37. Diváků: 52. Vyloučení: 4:2. Přesilovky: 2:4. Využití: 0:3. Rozhodčí: Ptáček, Tuček.
N. Strašecí: Dvořák – Douša, Samšuk, Lev, Knobloch, Soukup – Čadek, Wittmayer, Kmeť, Brada, Čížek, Duchoň, Hamouz.
CSKA: Bauer Fr. – Lukesle, Brodský, Slovák, Divíšek Pavel – Jelínek, Soukup, Frič Jan, Klement, Průša, Kantner, Formánek, Klíma.

O tomto víkendu odehrají hráči CSKA hned dvě utkání. V sobotu 24. října nastoupí od 15 hodin v Jihlavě a v neděli od 14 hodin v Přelouči.