Důvod k tomu měli patřičný. Po porážkách totiž opustili příčky zaručující play off a usadili se na průběžné desáté příčce. Takže žádná sláva. „I když jsme věděli, že se Třemošné u nás daří, chtěli jsme zvítězit,“ komentoval situaci před zápasem s týmem z Plzeňska kapitán a trenér Atlantisu Ondřej Vízdal. Jeho tým svůj cíl splnil a vyhrál těsně 4:3.

V první patnáctiminutovce se to na hokejbalovém hřišti brankovými příležitostmi jen hemžilo, ale branky padaly až v její druhé polovině. To se dvakrát zaskvěl v domácím dresu útočník Stepan a jednou kapitán Vízdal. Hosté stačili pouze korigovat. Ve druhé třetině pak byl k vidění urputný boj, ve kterém se hosté podruhé střelecky prosadili. O nic pozadu však nezůstali ani domácí, za které vstřelil svůj druhý gól v duelu Vízdal. V závěrečné třetině se Třemošná přiblížila domácímu týmu na rozdíl jediné branky, ale na kýžené vyrovnání již nedosáhla.

„My jsme měli velmi dobrou první třetinu. Na konci druhé a začátku třetí třetiny měl navrch pro změnu soupeř. Toto vítězství je pro nás hodně důležité. Teď se musíme soustředit na dohrávku s Boytronicem, která bude na programu v neděli 1. listopadu na hřišti v Bohaticích,“ podotkl Vízdal.

HbC Atlantis Ostrov – TJ Tatran Třemošná 4:3.Branky Atlantisu: Stepan 2, Vízdal 2. Třetiny: 3:1, 1:1, 0:1. Střely: 35:21. Vyloučení: 1:5. Atlantis Ostrov: Kunc – Vízdal, Denk, Marek – Barth, Liška, Farkaš – Stepan, Pavel Novotný, Petr Novotný – Máj, Cmarko.