Jenže Ostrováci opět zaspali vstup do utkání. První branku totiž inkasovali už v šesté vteřině. Pak ale hráči Atlantisu zabrali a vývoj utkání dvěma góly otočili ve svůj prospěch. Ve druhé třetině se však hokejbalový scénář obrátil a do hlavní role se obsadili hráči z Plzně, kteří dvěma góly strhli vedení zpět na svou stranu.

Ostrov se pak jen těžko vracel zpět do zápasu. Když už to vypadalo, že se hráči Atlantisu nadechují, srazil je soupeř z Plzeňska čtvrtým gólem zpátky do kolen.

„Chybí tréninky a herní praxe v určitých herních situacích. Také je pravda, že pro výhru by měla jezdit většina hráčů, jak se říká po zadku, a to se bohužel neděje. Musíme se soustředit na další kola, ty pro nás budou hodně důležitá,“ dobře ví Vízdal.

HbC Atlantis Ostrov – SK Boytronic Plzeň 4:8. Třetiny: 2:1, 1:4, 1:3. Střely: 31:30. Vyloučení: 2:5.