„Je to již druhý ročník a rádi bychom z turnaje udělali tradici,“ hlásila před startovním výstřelem, který turnaj zahájil, Lucie Švarcová z pořádající agentury Müller production.

A ví, o čem mluví. Na golfovém turnaji se opět představili i sportovci. Na programu turnaje v Texas Sramble tak byl k vidění například souboj – lyžaři versus hokejisté.

Na jedné straně dvojnásobný vítěz Tour de Ski a dvojnásobný bronzový medailista ze ZOH ve Vancouveru Lukáš Bauer ve dvojičce s Tomášem Krausem, na druhé pak hráči HC Energie Lukáš Mensator (na snímku) a Václav Skuhravý. Celkem se na turnaji představilo 43 dvojiček. Celkové prvenství si připsala na své konto dvojka ve složení Martin Müller, Pavel Landa.

Stříbro si odnesla dvojička Stanislav Cingroš, Jiří Milský. Na bronzový stupínek pak vystoupili Lukáš Mensator a Václav Skuhravý. Do první desítky se za sportovce pak dostalo i na desátém místě duo Jana Mensatorová, Jakub Grof. Naopak Lukáš Bauer společně s Tomášem Krausem zakončili golfový turnaj za branami Top desítky, a to na jedenáctém místě. Hokejisté tak lyžařům vrátili porážku z prvního ročníku tohoto turnaje, čímž vyrovnali stav série na 1:1.