I napodruhé totiž v divoké přestřelce pokořili výběr Studénky. Tentokrát si Karlovaráci připsali na své konto vítězství v poměru 6:2.

Tím si pojistili účast v blížícím se play–off. I samotný duel začali hráči z města minerálních vod precizně, když je po spolupráci s Hrbkem poslal ve 4. minutě do vedení přesnou ranou Jiří Berger.

Z vedení se však Karlovaráci radovali pouhé tři minutky. To prokázal svůj střelecký um domácí Erik Fojtík, který tak zužitkoval souhru s Kudrnou.

Další branková radost v podání Sharks byla na stadionu Studénky k vidění ve 23. minutě, když se gólově ujala spolupráce bratrů Jiřího a Tomáše Bergerových.

O dvě minutky později pak hráči z lázní přidali zásluhou Janka a přesné nahrávky z hole Jiřího Bergera třetí branku. A bylo ještě lépe.

To když ve 26. minutě vybídl ke skórování Jiřího Forga Jiří Berger a první jmenovaný nabídnutou šancí nepohrdl. Pak se opět dostalo brankově i na domácí.

Ve 27. minutě vstřelil druhý gól Studénky po spolupráci se Staňkem Keller. Parádní desetiminutovku pak korunoval v další brankový úspěch hostí Švec, kterému gólově namazal Tomáš Berger. Poslední, šestou branku Karlovaráků pak obstaral ve 31. minutě po souhře s Hrbkem Jiří Berger.

Studénka – SKV Sharks 2:6

Branky a nahrávky: 7. Fojtík (Kudrna), 27. Keller (Staněk) – 4. Berger J. (Hrbek), 23. Berger J. (Berger T.), 25. Janko (Berger J.), 26. Forgo (Berger J.), 29. Švec (Berger T.), 31. Berger J. (Hrbek). Po třetinách: 1:1, 1:4, 0:1.