Na kvalitně obsazeném turnaji se představilo čtyřiasedmdesát hráčů a hráček z celé České republiky a mezi nimi i reprezentanti Slovanu Karlovy Vary Anežka Hauerová a Marek Baloun.

Ve dvouhře byli oba dva nasazení do druhého kola a oba dva v tomto kole skončili. „Anežka nestačila na Lucii Krejčovou z BK Králův Dvůr a Marek ani tentokrát nenašel recept na jemu již známého soupeře Tomáše Abrahama ze Super Stars Most,“ poukazovala za karlovarský Slovan Petra Josefiková. Ve čtyřhře nastoupil Marek Baloun s Václavem Mirvaldem ze Spartaku Chrást.

„Stopku jim ale ve druhém kole vystavil třetí nasazený brněnsko-jihlavský pár Jiří Bureš, Ondřej Helar,“ poznamenala Josefiková.

„Anežka nastoupila do čtyřhry s domácí Terezií Kozempelovou a holkám se dařilo. Přes první volné kolo a výhru v kole druhém nad párem z Olomouce Tereza Chumchalová, Barbora Vrbová prošly až do semifinále, kde je zastavil druhý nasazený pár Soňa Hořínková, Kateřina Valentová. Anežka tak vybojovala parádní bronz ve velmi silné konkurenci celostátního turnaje,“ ohlédla se úspěšným vystoupením, které přineslo Slovanu bronzovou radost, Josefiková.