Do prvního poločasu naskočily hráčky Kynžvartu před svými fanoušky velmi dobře, když těžily především z rychlých brejků a vypracovaly si vedení 6:2. Jenže posléze se do herní pohody dostaly i hráčky Slavie a to se odrazilo i na ukazateli skóre, když se Slavia ujala vedení 11:8.

Do konce poločasu se však házenkářkám Kynžvartu povedlo několikabodovou ztrátu smazat, a po prvním poločase tak svítil na ukazateli skóre vyrovnaný stav 15:15. Naopak do druhého poločasu lépe vstoupily hráčky hostí, které si vypracovaly až dvoubodový náskok, a celek z Chebska musel vesměs dotahovat.

HÁZENKÁŘKY LÁZNÍ KYNŽVARTU děkují po vítězství nejvěrnějším fanouškům, kteří za nimi vyrazili až na Hanou.
Házenkářky z Lázní Kynžvart dobyly Olomouc a teď přivítají Slavii

To se mu povedlo a osm minut před koncem se ujal vedení o jednu branku. Konečné rozhodnutí padlo až v úplném závěru, když v předposlední minutě získaly házenkářky Kynžvartu vedení a po neproměněné sedmičce Pražanek dokázaly zápas v posledních vteřinách rozhodnout ve svůj prospěch.

Házená Kynžvart – DHC Slavia Praha 31:30 (15:15). Nejvíce branek: Königová 9, Božovićová 8/3, Patrnčiáková 6/1, Tesařová 3 – Míšová 10, Franková 4, Holeňáková a Vavroušková 3. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/2. Vyloučení: 2:1.