V novém roce je čeká na úvod pořádně dlouhá štreka, ve které budou zdolávat 500 kilometrů. Představí se totiž na druhém konci republiky, přesněji v Havířově a Ostravě.

„Přestávka byla dlouhá, ale každý hráč dostal individuální plán, který si navíc zpestřil svými aktivitami,“ přiblížil náplň přestávky obránce Jan Běloch a hned přidal: „Chceme určitě vybojovat šest bodů, jako se nám to podařilo v prvních vzájemných zápasech proti těmto soupeřům.“

První duel odehrají karlovarští florbalisté již dnes, kdy jim bude v Havířově od 20 hodin soupeřem tamní Florbal Excelsior, nad kterým slavili doma hurricani vítězství 9:4. „Teď to bude zcela jiné utkání. Havířovu se daří, je na pátém místě, a navíc v domácím prostředí ještě netratil ani bod, ale samozřejmě že budeme chtít uspět,“ přeje si druhý skalp Havířova Běloch.

Druhé utkání pak čeká Karlovaráky v sobotu 12. ledna na palubovce Ostravy, kde se střetnou od 15 hodin s místním MVILem. „V tomto utkání budeme plnit roli favorita, což bývá ošidné, ale přesto věřím, že ji potvrdíme a získáme důležité vítězství. Hlavně musíme v obou duelech udržet koncentraci po celé utkání, to nám dělalo v minulém roce velké problémy,“ podotkl závěrem k druhému vystoupení na druhém konci republiky Běloch.