Úspěšně. Až na první třetinu, která patřila k těm nepovedeným, jasně ovládli zápas a nakonec slavili vysoké vítězství 12:5. „První třetinou jsme bohužel navázali na střelecké trápení z posledních zápasů,“ narážel karlovarský trenér Petr Pánek na vedení Svitav 1:0 na karlovarské palubovce po první třetině. V té druhé už to bylo v podání hurricanů zcela o něčem jiném, když na palubovce kralovali, a to se promítlo i na ukazateli skóre, když se ujali vedení v poměru 6:3.

„Od druhé třetiny se vše otočilo a my začali proměňovat naše střelecké šance. Krom menšího výpadku na konci druhé třetiny jsme měli zápas pod kontrolou,“ již s úsměvem přidával hodnocení druhého dějství Pánek. I v závěrečné třetině tvrdili florbalovou muziku domácí borci, kteří postupně navyšovali vedení na konečných 12:5. „Věřím, že se těšíme na play-off. Děkuji soupeři za zápas a hlavně chci poděkovat našim skvělým divákům,“ dodal karlovarský kouč.

I. Česká florbalová liga
FB Hurrican Karlovy Vary – FbK TJ Svitavy 12:5 (0:1, 6:2, 6:2). Branky: 24. , 32. a 53. Jan Smolka, 25. , 34. a 57. Michal Klápa, 28. Jakub Černý, 29. , 50. a 58. Petr Novotný, 44. Ondřej Vavro, 56. Daniel Macek – 17. a 35. David Říha, 35. Jan Kolena, 45. Lukáš Musil, 46. Pavel Blažejovský. Rozhodčí: Milan Baloun – Roman Šuvada. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 211.