„V prvním utkání bychom dali branku i z bufetu,“ žertoval Miroslav Šnajdr, útočník karlovarského klubu, ale poté zvážněl: „Soupeř měl také šance, ale nevyužil je, zatímco nám tam padalo všechno. Co se týče druhého utkání, tak Vinohrady konečně předvedly kvalitní florbal. Ve svém kádru mají šikovné kluky a my se tentokrát na góly hodně nadřeli.“ Svěřence trenéra Petra Pánka tak čeká o víkendu další dvouzápasová porce. Třetí čtvrtfinálový duel odehrají hurricani v sobotu 17. března od 19.30 hodin ve sportovní hale TJ Sokol Vinohrady, čtvrtý pak o den později, tedy v neděli, na stejném místě od 18.00 hodin. „Věřím, že urveme alespoň jedno vítězství, ale chtěli bychom sérii ukončit již v Praze,“ přeje si Šnajdr.

Cennou výhru 3:2 urvala karlovarská Lokomotiva (v modrém) v souboji s mladíky karlovarské Slavie.
Vítěznou sérii ukončil Slavii tým Lokomotivy

Jenže na palubovce Vinohrad nečeká Karlovaráky nic jednoduchého. „Bude to těžké, rozhodovat bude to, kdo bude mít lepší obranu, a také svou roli odehraje koncentrace,“ míní Šnajdr.

„Soupeř umí výborně bránit, a zároveň je-li na dostřel, nebojí se zaútočit, proto musíme odskočit o dvě tři branky, pak věřím, že dotáhneme zápasy do vítězného konce,“ dodal na závěr útočník.

Hurricany čekají o víkendu další dvě utkání čtvrtfinále v Praze, kde změří své síly s Královskými Vinohrady. Prozatím je stav série vyrovnaný 1:1.Zdroj: Deník / Seifert Daniel