Do prvoligového kolotoče naskočí i karlovarský FB Hurrican, pro který to bude letošní domácí derniéra, v níž se mu postaví do cesty nováček 1. ligy, Štíři České Budějovice.

„I když Jihočeši tvrdí roli nováčka, tak na jejich výkonech to nejde znát, když se v tabulce drží na sedmé příčce,“ poukazoval na sílu soupeře kapitán hurricanů Miroslav Šnajdr.

Hala míčových sportů se tak může těšit v sobotu 15. prosince od 14.00 hodin na velmi zajímavé klání. „Prakticky půjde o souboj tabulkových sousedů,“ narážel Šnajdr na šestou příčku Karlových Varů. Na tu Štíři ztrácejí čtyři body. A právě cílem Jihočechů pod taktovkou trenéra Lukáše Malého bude přiblížení hurricanům v prvoligové tabulce. „Do utkání musíme nastoupit plně koncentrovaní, nesmíme soupeře podcenit, to by se nám mohlo vymstít,“ přemítal kapitán Varů. Nejen on, ale celý tým se chce rozloučit s fanoušky z lázeňského města výhrou. „Čeká nás náročné utkání, ale uděláme vše pro to, abychom dosáhli na vítězství. Pro nás by bylo velmi důležité,“ míní Šnajdr a hned přidal: „A hlavně by si to zasloužili naši fanoušci.“

V prvním vzájemném souboji dosáhli hurricani v Českých Budějovicích po výsledku 5:4 v prodloužení na dva body. „Tentokrát to bude jiné utkání. Nevěděli jsme, co od soupeře čekat, teď už na něj budeme dobře připraveni a doufám, že prolomíme sérii dvou porážek. Doufáme, že dorazí k poslednímu domácímu zápasu tohoto roku hodně fanoušků,“ přeje si závěrem Šnajdr.