S.K. P.E.M.A. Opava – Florbal Torpedo Havířov 2:8
Branky: 43. Dominik Klimscha, 55. Vojtěch Repček – 10. Pavel Kožušník, 15. Jan Šimík, 18. Jan Šimík, 19. Lukáš Rychlý, 24. Jan Šimík, 30. Michal Kajpuš, 40. Kamil Peřka, 55. Hynek Plášek. Rozhodčí: Pavel Hála – Martin Kotala. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváků: 212. Třetiny: 0:4, 0:3, 2:1. Stav série: 1:1.
Více než jednoznačný průběh mělo druhé finálové utkání východní skupiny Národní ligy. Havířovské Torpedo přejelo soupeře z Opavy rozdílem třídy. Domácí florbalisté prohrávali po dvou třetinách dokonce 0:7 a to už zavánělo velkým debaklem. Opavané v poslední části trochu zabrali a přidali alespoň dvě branky. Torpedo může na druhém finále mrzet jedině ztráta Jana Šimíka, který si kromě hattricku odnesl ze zápasu zranění kolene, které ho pravděpodobně vyřadí ze hry do konce sezony. Po úvodním víkendu je tak stav série vyrovnaný 1:1.
Nejlepší hráči utkání: Vojtěch Repček (Opava) – Jan Šimík (Havířov).

T.B.C. Králův Dvůr – FB Hurrican Karlovy Vary 7:9
Branky: 6. Karel Horký, 11. Michal Kubert, 14. Petr Duchek, 37. Michal Kubert, 41. Marek Sluka, 51. Radek Križko, 56. Pavel Dvořák – 7. Jan Smolka, 16. Petr Gasparik, 20. Matěj Svatek, 25. Daniel Macek, 27. David Hanč, 33. Matouš Bečka, 36. David Hanč, 39. Miroslav Horký, 58. Jan Smolka. Rozhodčí: Jan Knap – Martin Kněžík. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:1. Diváků: 223. Třetiny: 3:3, 1:5, 3:1. Stav série: 0:2.
Ve druhém finálovém utkání Národní ligy – skupiny západ zvítězili opětovně karlovarští florbalisté. O jejich výhře rozhodla především druhá třetina, kterou vyhráli velkým rozdílem 5:1. Domácí sice hodně urputně stahovali náskok soupeře, ale v závěru utkání inkasovali do prázdné brány, čímž definitivně stvrdili svou porážku. Králův Dvůr tak musí v příštím utkání zvítězit na palubovce Karlových Varů. Stav série po prvním víkendu je 2:0 ve prospěch Hurricanu.
Nejlepší hráči utkání: Petr Duchek (Králův Dvůr) – Matěj Svatek (Karlovy Vary).