„Pro nás to znamená, že bohužel nebudeme moci dotáhnout dobře rozjetou sezónu většiny mládežnických kategorií do úplného konce a třeba si i vybojovat některou z medailí ve finálových částech soutěží,“ říká zklamaně ke konci basketbalové sezony generální manažer karlovarské Lokomotivy Roman Maleček. O ukončení rozhodl Výkonný výbor ČBF na svém posledním jednání, kde padl konečný verdikt a to, že letošní ročník basketbalové sezóny se již nebude dohrávat. O tom, jak bude sezóna papírově dokončena a jak bude vypadat ta nová, se pak rozhodne v květnu.

„Nicméně není třeba házet 'flintu do žita', protože určitě chceme, aby ta příští sezóna, která se rozjede na podzim, což je vlastně za chvilku, byla ještě úspěšnější,“ hledal pozitiva Maleček.

„Je ale potřeba v této době pořádně polykat individuální tréninkové dávky, dle přípravy a podkladů trenérů, a my doufáme, že se snad v květnu rozjede naplno i provoz škol a sportovišť, a tím pádem i společné tréninky,“ dodal závěrem k nedohrané sezoně manažer karlovarského klubu.