Na trati, která vedla i přes ústeckou chemičku, kralovali Afričané. Zvítězil Keňan Henry Kiplagat (01:01:26), druhý byl Habešan Adugna Tekele (01:03:38) a třetí opět Keňan Boniface Kirui (01:04:10), nejrychlejší z Čechů byl celkově sedmý Jiří Homolic (AK Kroměříž, 01:07:12). Na startu nechyběla sokolovská olympionička Ivana Sekyrová, která v čase 01:07:11 obsadila celkové 20. místo jako nejrychlejší z českých běžkyň.

Vytrvalci Karlovarska byli i na startu Kladenského maratonu, který přilákal více než dvě stovky startujících.

O prvenství se poprali veteráni, nejlepší čas zaběhl 48letý Antonín Klika v dresu Lokomotivy Beroun, kterému naměřili 2:41:00, druhý byl se ztrátou 17 vteřin o tři roky mladší Ervin Beshir (SK Zdice) a na třetím místě proběhl cílem Michal Kovář (Slavoj Pacov, 2:41:38).

Z Karlovaráků byl nejrychlejší Jan Krupička, který v dresu AC Start v čase 2:53:46 skončil na 8. místě jako čtvrtý v kategorii do 39 let.

S týdenním zpožděním se objevily výsledky Baroko půlmaratonu v Plasích, kde mezi více než 250 startujícími tradičně nechyběli běžci z našeho kraje. Karlovaráci v Plasích nechyběli ani na bedně, pro vítěznou trofej si v čase 1:26:54 doběhl Milan Kožák (AC Start) a jako druhý závod dokončil Aleš Ritter (Lazy Dog), kterému naměřili čas 1:27:38.