Sedm individuálních medailí a putovní pohár starosty města 1. místo v soutěži družstev si na Velké ceně Chebu žactva v judo vybojovali mladí judisté SKP Hvězda Karlovy Vary.

V konkurenci pětasedmdesáti závodníků z devíti oddílů z Chebu, Mariánských Lázní, Plzně, Prahy a Sokolova si karlovarští žáci vedli výborně. Hýřili aktivitou jak v postoji, tak na zemi, předvedli velkou škálu chvatů a svým umístěním udělali svým trenérům radost. V kategorii mladších žáků medaile pro lázeňské judo vybojovali ve váze do 30 kg Štěpán Sojma zlato a Pavel Sojma stříbro, ve váze do 38 kg Dmitrij Sojma zlato, ve váze do 42 kg Dalibor Louda bronz a ve váze do 50 kg Pavel Studený stříbro.

V kategorii starších žáků vybojovali zlaté medaile ve váze do 50 kg Jan Marek a ve váze do 55 kg Josef Balák. To vše v součtu dalo jednoznačné vítězství v soutěži družstev.

Vzorem malých bojovníků SKP Hvězda jsou jejich trenéři, a tak ve stejnou dobu, jako jeho svěřenci v Chebu, bojoval na tatami v saském Werdau jejich trenér Aladar Dani. V soutěži zasloužilých veteránů zápasil ve váze do 70 kg, kde se probojoval až do finále a domů si odvezl stříbrnou medaili.