FBC Plzeň nakonec nebyl až tak velký oříšek, jak se původně očekávalo. Hurricani je snadno přehráli a naložili jim na cestu domů 14 branek. Polovinu z nich obstaral Tomáš Borolič, posila ze Sokolova. Hattrickem se blýskl Václav Kříž. Utkání nakonec skončilo 14:5 ve prospěch Karlových Varů.

V druhém utkání proti Ústí, které vede suverénně tabulku a ještě letos neprohrálo, to pro Karlovaráky vypadalo velmi nadějně. První třetinu vyhráli 3:2 a celý zápas hráli více jak vyrovnaně. Bohužel ale hurricani ve třetí třetině doplatili na mizernou produktivitu a jednobrankový náskok Ústí již nedohnali. Soupeř ještě jednu branku vstřelil a utkání skončilo 7:5 v neprospěch karlovarského celku.

„První utkání bylo jasně v naší režii. Ve druhém zápase kluci bojovali do poslední vteřiny, ale soupeř nás přetlačil," dodal po zápasech trenér Závora.
Přes prohru s Ústím nadále drží mladí hurricani druhou pozici v tabulce. Další kolo je na programu 29. března na „domácí" půdě v hale ve Františkových Lázních.

II. liga juniorů, výsledky, 23. a 24. kolo: 1. FBC DDM Děčín 4 – FBC Autodrom Česká Lípa 5:7, FB Hurrican Karlovy Vary – FBC Plzeň 14:5, FBC Autodrom Česká Lípa – Florbal Ústí 2:4, FBC Plzeň – TJ Jiskra Domažlice 8:7, Florbal Ústí – FB Hurrican Karlovy Vary 7:5, TJ Jiskra Domažlice – 1. FBC DDM Děčín 4 1:8.