Sportovní klub CHB gym Karlovy Vary tak budou reprezentovat fighteři, kteří se již zapsali na stupně vítězů v loňském roce. První kolo ligy K1 a muay thai se uskuteční v liberecké sportovní hale. „V prvním kole bude CHB gym reprezentovat celkem šest fighterů," poukazuje trenér Bohuslav Chudáček.
Ve váze do 63,5 kg nastoupí Dan Zámečník, který před týdnem vyhrál parádním knockoutem v plzeňském Atom gymu na lize MMA.

Ve váze do 75 kg nastoupí František Basl a ve váze do 91 kg jeho bratr Petr Basl. Ve váze do 86 kg loňský vítěz ligy K1 Martin Koucký, který by měl startovat na eliminačním turnaji Souboje Titánů 4. dubna v Plzni. „Dalším fighterem je Petr Novák, který je již ostříleným fighterem v disciplíně MMA. V disciplíně K1 rulles to bude Petrův debut, a to ve váze do 81 kg," upozorňuje kouč.

Posledním fighterem bude již ostřílený zápasník Petr Macháček, který v současné době ladí formu na kempu v Thajsku. „Petr Macháček prodělal před odletem nepříjemné zranění z tréninkového sparingu, a to zlomeninu nosní přepážky. Týden před odletem se musel podrobit operaci nosu, ovšem v současné době bude již připraven na další konfrontaci v aréně mezi čtyřmi provazy," pochvaloval si Chudáček.

Po operaci jsou i další fighteři, jako Martin Hockicko, který již prodělává závěrečnou rekonvalescenci. „Bohužel v první části kola K1 bude chybět i velmi nadějný mladík František Frydrych, který momentálně svůj volný čas věnuje pracovním povinnostem," smutnil nad neúčastí Frydrycha trenér a pokračoval: „Sportovní klub je momentálně ve velkém rozjezdu jak v šíři sportovních disciplín, tak i ve výběru sportovních soutěží. Vrcholem sportovního snažení klubu CHB gym by mělo být opět uspořádání galavečera MMA a K1 v Karlových Varech."