„Celou první třetinu jsme byli ještě na cestě na zápas,“ zlobil se a kroutil nevěřícně hlavou karlovarský trenér Petr Pánek. Varský výběr mohl být rád, že během první třetiny pouze dvakrát inkasoval. „Jen díky výbornému Varádimu jsme prohrávali jen 2:0,“ narážel na skvělý výkon karlovarského brankáře Pánek.

Ale ani gólman nezabránil i přes skvělý výkon v brance vysoké prohře, na kterou zadělali Kanonýři ve druhé třetině, během které odskočili hurricanům na rozdíl čtyř branek. „Sice jsme od druhé třetiny převzali otěže zápasu, bohužel jsme se nechali několikrát hloupě vyloučit a soupeř to trestal,“ hledal příčiny neúspěchu Pánek.

V závěrečné třetině však Karlovaráci bojovali, když třetinu vyhráli, ale na body to prostě nestačilo. „Chválím tým, že to za nepříznivého stavu nezabalil a až do konce bojoval o body,“ hledal závěrem pozitiva na prohře karlovarský kormidelník. V tabulce 1. ligy mužů pak hurricanům patří po osmi kolech osmá příčka.

Kanonýři Kladno – FB Hurrican Karlovy Vary 8:5 (2:0, 4:2, 2:3). Branky: 17. David Sachr, 17. , 32. , 35. a 35. Miloš Tyl, 37. Tomáš Nushart, 52. a 60. Jan Louvar – 29. Daniel Nicklas, 35. Jan Běloch, 41. Jiří Mutínský, 45. a 57. Michal Klápa. Rozhodčí: Valenta, Žďárský. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. Diváci: 156.