Ano, přesně tak. Varský výběr tímto duelem udělá v hale míčových sportů definitivní letošní tečku za svým vystoupením v domácím prostředí v rámci UNIQA extraligy. Posléze totiž čeká Varáky ještě utkání v Českých Budějovicích a ve Zlíně, tím pak zakončí extraligový rok 2019. Domácí tečka se ponese ve slavnostním duchu. Doslova. Karlovarsko totiž nachystalo po utkání s Ostravou pro širokou veřejnost mikulášskou party. A bude se na co těšit.

Na utkání dorazí tradičně nejen čert, Mikuláš či anděl, ale po skončení duelu si mohou nejen příznivci karlovarského klubu vychutnat přichystané občerstvení, ať už pivo, kávu či limonádu, a pozor, to vše zdarma.

V ten samý den, tedy v pátek, odehraje domácí duel v rámci hokejové extraligy i HC Energie Karlovy Vary, což přinese řádné vytížení parkoviště jak u KV Areny, tak sportovní haly míčových sportů. VK ČEZ Karlovarsko tak žádá nejen své fanoušky, kteří na zápas s Ostravou dorazí, aby pokud je to možné, využili k dopravě na utkání městskou hromadnou dopravu.