„Vítězství je vždycky dobré,“ pokyvoval spokojeně po utkání hlavou Carmody. „Nicméně my jako tým úplně spokojení nejsme,“ narážel americký čahoun, že ne vše bylo podle představ jeho týmu. „Zlín začal hrát ve druhém setu určitě lépe a my jsme na něj museli stále tlačit,“ připomněl Carmody, že hostující tým neprodal svou kůži lacino.

Teď čeká Karlovarsko velmi náročný týden. Ve čtvrtek 7. prosince se představí na palubovce Odoleny Vody v sobotu 9. prosince se postaví v hale míčových sportů pražským Lvům. „Vždycky je dobré zahrát si zápas proti silnému týmu a dokázat tyto zápasy vyhrát je ještě lepší,“ má jasno Carmody.

Wessel Keemink, nahrávač VK ČEZ Karlovarsko.
Odolka je doma silná, poukazuje před čtvrtečním duelem Keemink

Odolena Voda se drží v extraligové tabulce hned za Vary, na které ztrácí pět bodů. „Myslím si, že rozhodujícím faktorem bude, abychom se ujistili, že jsme soustředění a hrajeme svou hru, kterou jsme předváděli v posledních týdnech,“ říká před čtvrteční bitvou, ve které se Carmody navrátí do známého prostředí, ve kterém strávil dvě sezony.

„Samozřejmě chceme uspět,“ slibuje za kabinu Varů. Pak už přijde na pořad duel s Prahou, která se vyhřívá na první příčce extraligové tabulky. „Máme dobrý tým s dobrými hráči, takže pokud se ujistíme, že jsme soustředění a cílevědomí dává to velmi velkou šanci uspět v každém zápase,“ doplnil Carmody k náročnému programu, který má Karlovarsko před sebou.

Volejbalisté Karlovarska mají před sebou dvě náročné bitvy. Nejdříve se představí v Odolce, pak se doma postaví lídru extraligy z Prahy.
Vary čeká Aero poté vyzvou doma Prahu. Na tyto zápasy se těšíme, říká Marelić