Tentokrát si vyšlápli i na nováčka z Beskyd, kterého pokořil výběr karlovarského trenéra Jiřího Nováka v poměru 3:0. Tak prodloužil svou neporazitelnost na čtyři vítězná utkání, a k tomu jako bonus přidal úctyhodné skóre 12:0. Ale pozor, nováček z Beskyd pořádně kousal.

„Volejbalisté Black Volley Beskydy hráli velmi dobře. Nebyl to jednoduchý zápas,“ upozornil trenér Karlovarska Jiří Novák. A měl k tomu řádný důvod. Beskydy totiž držely s týmem ze západu Čech po dva sety volejbalový krok.

„Ze začátku jsme nepředváděli hru, jakou jsme měli v plánu, hodně jsme kazili servis, nedokázali si pořádně přihrát,“ narážel na první dva sety, ve kterých se Karlovarsko trápilo, i přesto oba nakonec urvalo ve svůj prospěch, kapitán Varů Filip Rejlek.

Karlovarsko se zejména nadřelo ve druhém setu, když muselo likvidovat vedení Beskyd 15:10, když hodně těžili ze servisu a set dovedli do vítězného konce v poměru 26:24.

„Škoda druhého setu, který jsme darovali soupeři kvůli nevynuceným chybám. První dva sety byly naprosto vyrovnané, musím před našimi hráči smeknout,“ chválil své hráče trenér Beskyd Přemysl Kubala. Třetí set už byl zcela plně v režii týmu z města minerálních pramenů, který tak dosáhl na čtvrtou výhruv řadě za sebou.

„Bylo to hodně těžce vybojované, musím pogratulovat našim hráčům, že zápas zvládli,“ chválil si čtvrtou výhru, která se však nerodila lehce, Novák.

Black Volley Beskydy – VK ČEZ Karlovarsko 0:3 (23:25, 24:26, 20:25) Rozhodčí: Kovář, Grabovský. Diváci: 430

Black Volley Beskydy: Yevstratov, Krysiak, Voinau, Babic, Jambor, Jocič, Nogueira (stř. Prokůpek, Mečiar, David, Kozák)

VK ČEZ Karlovarsko: Wilson, Ticháček, Vašina, Patočka, Rejlek, Lux, Pfeffer (stř. Džavoronok, Wiese, Baláž)