Úřadující mistr totiž kosí jednoho soupeře za druhým a volejbalovou mašinu pod taktovkou trenéra Jiřího Nováka nezastavilo ani Brno, které však tým z lázní řádně potrápilo, když nakonec prohrálo 2:3.

„Těžký zápas s úspěšným koncem,“ oddychl si po třetí výhře v sezoně trenér Karlovarska Jiří Novák. A měl k tomu řádný důvod. Karlovaráci sice vyhráli první set, ale další dva ovládli Brňané.

„Měli jsme to výborně rozehrané. S přehledem jsme vyhráli první set, vedli jsme i ve druhém,“ připomněl Novák. Jenže poté začali jeho svěřenci chybovat, a toho Brno dokonale využilo. Tým z města minerálních pramenů však prokázal zkušenost a týmového ducha, když další dva sety dokázal vyhrát, a tím si připsal na konto třetí vítězství. „Nakonec jsme si to vítězství museli sakra vybojovat,“ dobře ví trenér Karlovarska. Spokojen byl po utkání i kapitán vicemistrů Ondřej Hudeček.
A nebylo divu. „Jsme rádi, že jsme v Brně vyhráli, protože loni jsme snad ani jednou tady nevyhráli, takže jsme prolomili prokletí,“ pochvaloval si Ondřej Hudeček.

Ale i jemu bylo během utkání na palubovce pořádně horko. „Už to vypadalo, že je po nás, naštěstí jsme se ještě probrali a vyhráli,“ narážel závěrem na důležitý obrat, který udržel jeho týmu neporazitelnost. kapitán.

Volejbal Brno – VK ČEZ Karlovarsko 2:3

(16:25, 25:21, 25:20, 22:25, 13:15). VK ČEZ Karlovarsko: Van Haarlem, Hudeček, O´Dea, Rejlek, Zmrhal, Patočka, libero Pfeffer (stř. Beer, Džavoronok, Penrose, Vašina). Trenér: Jiří Novák. Diváci: 427.